Sme Váš špecialista na

montáž kotlov opravu kotlov revízie servisné prehliadky

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a za tento čas prešli našimi rukami viaceré modely a generácie kotlov najrôznejších značiek, vďaka ktorým sa nám podarilo nazbierať mnohé cenné skúsenosti využívané v prospech každého ďalšieho servisného úkonu u súčasných aj potencionálnych zákazníkov. Každý servis či oprava, montáž alebo uvedenie do prevádzky nás profesne posúva vpred a pomáha zvyšovať kvalitu nami poskytovaných služieb.

Našim cieľom je spokojný zákazník, či už ide o fyzickú osobu alebo firmu a ktorého starostlivosť a záujem sa u nás nekončí inkasovaním peňazí za vykonanú prácu.

0 +
Opráv kotlov
0 +
Inštalácií kotlov
0 +
Revízií
S prácou majstra Kaleca sme spokojní pre jeho odbornosť, precíznosť, korektnosť a dodržanie vopred dohodnutých termínov a podmienok! Tiež má ľudský prístup a pomohol nám aj v čase, keď nám zo dňa na deň v mínusových teplotách vypovedal kotol. Zareagoval okamžite i napriek zúriacej pandémii. Ceníme si jeho spoľahlivosť.
Pani Paulína
Dunajská Lužná
V mojom prípade oceňujem prácu a ochotu pána Kaleca, vzhľadom že moja závada na kotly nebola štandardná, a nejednalo sa o bežnú závadua ani kontrolu, napriek tomu bol ochotný problém riešiť iked to nebolo úplne jednoduché, na rozdiel od iných technikov, ktorý daný problém neboli schopný odstrániť dokonca ani neboli ochotný sa ním zapodievat.
Pán Peter
Šamorín-Mliečno
"S prácou pána Kaleca sme boli veľmi spokojní, vždy odpovedal na hovory, dal nám včasný termín a vedel nám aj dobre poradiť pri výbere vhodného produktu a riešení osobitostí u nás. Potešil nás jeho priateľský a ústretovy prístup."
Pán Timotej
Kalinkovo
S p. kalecom som komunikoval od okamihu keď padlo rozhodnutie o výmene kotla, cez výber, montáž a následnú aj revíziu po roku. S komunikáciou, ochotou a v konečnom dôsledku aj s cenou som bol - a ešte stále som spokojný. Kotol funguje tak ako má, dokonca som pristupoval k niektorým jeho sľubovaným funkciam s opatrným skepticizmom, ale nesklamal a naozaj spĺňa predstavené parametre. Určite budem odporúčať služby p. Kaleca aj iným.
Pán Miroslav
Dunajská Lužná
Rýchlo, kvalitne, ochotne. S prácou som bol vždy spokojný môžem len odporučiť.
Pán Andrej
Miloslavov
Sme šťastní, že sme natrafili pri revízií a oprave plynového kotla práve na pána Kaleca. Pracuje precízne, trpezlivo a odborne. Rýchlo pochopíte, že je to skutočný profesionál s hlbokými vedomosťami o ktoré sa rád podeli a všetko vám zrozumiteľne vysvetlí.
Pán Juraj
Bratislava
Prácu pána Kaleca môžem odporučiť, 2x mi pomohol pri problémoch s kotlom. Je ochotný, príjemný, profesionálny, všetko vysvetlí, máte pocit, že zákazník je pre neho dôležitý.
Pani Ivona
Rovinka
Pana Kaleca môžem len odporučiť. Vždy som sa mohla spoľahnúť na ochotu, profesionálny prístup a kvalitnú prácu. Ďakujem.
Pani Vlasta
Rovinka
Pán Kalec nám odporúčil nový kotol Protherm Panther lebo náš Immergas už bol starý a tiekol. Vysvetlil nám prehľadne naše možnosti. Je certifikovaný technik veľa značiek, preto sme si mohli vyberať. Dobre sa s ním komunikovalo ohľadom dňa inštalácie, bol dochvíľny, a rýchly. Všetko prebehlo hladko. Určite ho zavoláme aj na opravy, servisné prehliadky, a revízie kotla v budúcnosti.
Pani Jana
Rovinka
Chcem sa podeliť o svoju pozitívnu skúsenosť s technikom fi. Kotoldoktor, pánom Kalecom. Po dohode termínu na servis tepelného čerpadla na ohrev vody Vaillant ktoré sa pokazilo. Traja technici pred nim so servisom mali problem. Pán Kalec prišiel presne v dohodnutom čase a rýchlo zistil príčinu poruchy. Chyba bola v teplotnom snímači a pán technik ju dokázal odhaliť a následne opraviť. Zariadenie je opäť v poriadku a ja som spokojný s výsledkom jeho práce. Pán Kalec bol veľmi profesionálny a ochotný. Vysvetlil mi príčinu poruchy a poradil mi, ako sa o zariadenie do budúcnosti postarať. Bol tiež veľmi flexibilný a prispôsobil sa mojim časovým možnostiam.
Pán Jozef
Hviezdoslavov

Ukážka našich prác